בית ספר לצלילה ספורטיבית והכשרת מדריכים PADI

PADI

PADI: Professional Association of Diving Instructors

ברוכים הבאים לעולם הצלילה, עולם שבו PADI חוגג למעלה מ-50 שנות ניסיון בהדרכה והטעמה של תכניות צלילה מגוונות ביותר, מתכניות צלילה לילדים, ועד קורסי מדריכים וצלילה טכנית.
PADI הינו ארגון הצלילה הגדול בעולם אשר מסמיך כמיליון צוללים בשנה אשר מהווים כ- 75% מכלל ההסמכות בעולם.
כצולל של PADI אתם מקבלים הסמכה המוכרת בכל העולם. בכל מקום בו תבחרו לצלול.

גישת ההדרכה של פאדי

הפילוסופיה של PADI היא שאיפה להצלחה מוקדמת, עם גמישות מירבית לצרכי החניכים. אתה צולל בהקדם האפשרי עם תלות בקצב הלמידה האישית שלך. במהלך הקורסים הנכם רוכשים ידע תיאורטי במקביל לבטחון עצמי ופיתוח מיומנויות צלילה אישיות. חומרי הלימוד של PADI מגוונים ואינטראקטיביים: ספרים, סרטי וידאו ו DVD, חוברות עבודה, ועוד אשר תורגמו ליותר מ- 25 שפות.
במהלך הקורס, המדריך שלך יוודא שאתה מסוגל לעמוד במטרות הקורס שלך, בדגש על יכולת ולא תלוי בזמן.תוכלו לתרגל שוב ושוב עד שתגיעו לרמה הנדרשת.

מערך הקורסים של PADI

אמינות בינלאומית

איכות הקורסים של PADI ידועה לכל. PADI שמים דגש על כך שמדריכים יעבירו את הקורסים בהתאמה לסטנדרטים אשר הארגון שם לעצמו, ובתשומת לב רבה לאמינות, התאמה לצרכי החניך וכבוד לסביבה הימית. PADI מייצגים יותר מ- 130,000 מקצוענים וכ- 5300 מרכזי צלילה של PADI ב- 180 מדינות. תוכל בקלות למצוא מדריך צלילה, דובר השפה שלך, אשר יכול להציע לך חוויה יחידה במינה של צלילה מתחת למים. בכל העולם, תוכלו למצוא מועדוני ומדריכי PADI אשר איתם תוכלו להתקדם בצלילה.

איכות מקצועית

כל מדריך בהסמכתו מוכרח להציג ידע מעמיק בשיטת PADI ואת היכולת להוביל את התוכניות של PADI באופן המותאם לסטנדרטים הספציפיים. לפני קבלת הסמכת מדריך צלילה של PADI, המועמד עובר אבחון על ידי בוחנים של PADI. זה מבטיח שתהליך האבחון יהיה אובייקטיבי, הוגן ומותאם לסטנדרטים של PADI.
כל תוכניות הצלילה של PADI, גם בתחום הצלילה הספורטיבית וגם המקצועית, עומדות בתקנים חינוכיים קפדניים, ההסמכות הניתנות במקום מבוקרות בקפדנות. PADI אימצה שיטה אקטיבית בבקרת איכות ולכן בוחנת באופן רנדומאלי את צוללי PADI על מנת לוודא כי אכן הקורסים עמדו בתנאי הארגון ובציפיות הצולל. ארגוני צלילה אחרים הקיימים בשוק אינם טורחים לשמר רמה זו של אמינות ויושר מקצועי.

ערכים של שמירה על הסביבה

Project A.W.A.R.E
(Aquatic World Awareness, Responsibility and Education)
PADI נכון להיום הוא הארגון צלילה היחיד המשקיע באופן משמעותי בשימור והגנה על הסביבה התת- מימית. Project A.W.A.R.E הוא פרויקט ללא מטרת רווח אשר שם לו למטרה להגביר את מודעותם ורגישותם של הצוללים לשימור הסביבה הימית העדינה. בכל הקורסים של PADI תלמד את חשיבות השמירה על מערכות החיים שמתחת למים ויעודדו אותך לקחת חלק במאמץ לשימור הסביבה התת- ימית. כצוללים של PADI, תוכלו לקחת חלק ביום ניקוי בינלאומי שנערך בד"כ בסוף ספטמברׁ(project aware international cleanup day) .
דף הבית של Project A.w.a.r.e :
http://www.projectaware.org